Skladem

TP-LINK MC220L

Optický převodník SFP/RJ45, MM nebo SM SFP module; IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Kód: 105917, Part Number: MC220L, ID: 6173
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 509 Kč bez DPH
Cena s DPH: 616 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

TP-LINK MC210CS

Optický převodník, SM; 1Gbit; Konektor SC/RJ45, 1310nm, vlákno 9/125 µm
Kód: 105918, Part Number: MC210CS, ID: 6174
Dostupnost: Ext. sklad (4-6 dnů)
Cena za ks:
Cena bez DPH: 929 Kč bez DPH
Cena s DPH: 1 124 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

TP-LINK MC200CM

Optický převodník; MM; 1Gbit; Konektor SC /RJ45, 850nm, vlákno 62.5/125 nebo 50/125
Kód: 105919, Part Number: MC200CM, ID: 6175
Dostupnost: Skladem 4 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 929 Kč bez DPH
Cena s DPH: 1 124 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

TP-LINK TL-SM311LM

SFP optický modul; MM; 1.25Gbps; Konektor LC, vlákno 62.5/125 nebo 50/125
Kód: 105920, Part Number: TL-SM311LM, ID: 6177
Dostupnost: Skladem 1 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 360 Kč bez DPH
Cena s DPH: 436 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC

1G SFP optický modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délce 1310nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 20km. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring).
Kód: 104903, Part Number: 70107707, ID: 5074
Dostupnost: Skladem 4 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 299 Kč bez DPH
Cena s DPH: 362 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

TP-LINK TL-SM321A

SFP optický modul; SM; 1.25Gbps; Konektor LC, 9/125, TX: 1550nm / RX: 1310nm
Kód: 105922, Part Number: TL-SM321A, ID: 6179
Dostupnost: Ext. sklad (4-6 dnů)
Cena za ks:
Cena bez DPH: 459 Kč bez DPH
Cena s DPH: 555 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

TP-LINK TL-SM321B

SFP optický modul; SM; 1.25Gbps; Konektor LC, 9/125, RX: 1550nm / TX: 1310nm
Kód: 105923, Part Number: TL-SM321B, ID: 6180
Dostupnost: Ext. sklad (4-6 dnů)
Cena za ks:
Cena bez DPH: 305 Kč bez DPH
Cena s DPH: 369 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

TP-LINK TL-PA4010KIT

AV600 nano powerline adaptér pro přenos LAN po napájecím rozvodu; startovní sada vysíláč/příjímač
Kód: 105924, Part Number: TL-PA4010KIT, ID: 6181
Dostupnost: Ext. sklad (4-6 dnů)
Cena za ks:
Cena bez DPH: 1 059 Kč bez DPH
Cena s DPH: 1 281 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

TP-LINK TL-PA4010P KIT

AV600 Powerline Starter Kit s podporou napájení (AC); startovní sada vysíláč/příjímač
Kód: 105925, Part Number: TL-PA4010P KIT, ID: 6182
Dostupnost: Skladem 3 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 1 379 Kč bez DPH
Cena s DPH: 1 669 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

TP-LINK TL-PA7010KIT

AV1000 nano powerline adaptér pro přenos LAN po napájecím rozvodu; startovní sada vysíláč/příjímač
Kód: 105926, Part Number: TL-PA7010KIT, ID: 6184
Dostupnost: Ext. sklad (4-6 dnů)
Cena za ks:
Cena bez DPH: 1 219 Kč bez DPH
Cena s DPH: 1 475 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku