Školení pro instalační firmy a registrované zákazníky

Školení produktová a praktická školení s bonusem to je "VIAKOM - více než dovozce...". Abychom dostáli našemu mottu, snažíme se našim zákazníkům a obchodním partnerům vycházet maximálně vstříc. Proto i letos pro Vás připravujeme profesionální tematicky zaměřená školení na kamerové systémy i na praktickou část včetně samotného nastavení systému. Pro zlepšení komunikace je počet účastníků na kurzu maximálně 12 osob, což přinese více prostoru pro individuální přístup a více času pro řešení Vašich potřeb a dotazů. Pokud máte zájem zúčastnit se našich školení, vyberte si téma s konkrétním datum a využijte odkazu přihlásit pod příslušným školením. V případě dotazů napište na skoleni@viakom.cz

Cena školení a slevový VOUCHER
Školení probíhá v prostorách firmy VIAKOM CZ s.r.o. a je zpoplatněna částkou 1.000,- Kč na zákazníka za jedno školení. Faktura bude zaslána nejpozději v 2. pracovní den po registraci na školení. Po ukončení školení bude vystavena žádost na slevový VOUCHER na 1.000,- Kč na jednorázový nákup produktů HIKVISION nad 18 000 Kč bez DPH ve společnosti VIAKOM CZ s.r.o. VOUCHER Vám zašle emailem přímo pan Švadlenka, zástupce společnosti HIKVISION a bude vystaven na Vaši společnost.

Storno podmínky
Při stornování kurzu 1 týden a více před školením, vám bude vráceno 100 % zaplacených peněz a nebo si můžete vybrat jakékoliv školení ve stejné ceně.
Při stornování školení v posledním týdnu před školením (den školení až 7. den před školením), případně pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Stornování školení pořadatelem VIAKOM CZ s.r.o.
Pokud školení zruší VIAKOM CZ s.r.o. všem účastníkům pořadatel vrátí 100 % zaplacených peněz a nebo nabídne jakékoliv školení ve stejné ceně. Pořadatel při stornování školení neplatí žádné dodatečné výdaje účastníků (doprava, ubytování apod.).

Termíny školení instalačních firem


Momentálně nejsou vypsané žádné termíny školení.

Kde a kdy probíhají školení ?

VIAKOM CZ s. r. o. - centrála Praha
Oderská 333/5
196 00 - Praha Čakovice

Školení se konají přibližně od 9-14 hodin, informace a upřesnění budeme zasílat přibližně týden před školením.