Proč u nás

Společnost VIAKOM CZ s.r.o. je dlouhodobě distribuční jedničkou na trhu s bezpečnostními kamerovými systémy. Více jak 15let zkušeností, které jsme jako lídr trhu za tuto dobu získali, přetváříme pro Vás, naše zákazníky, v dokonalou technickou podporu, obsáhlý katalog s funkčními produkty a příslušenstvým.

1. Skladová dostupnost

Naše velké sklady jsou neustále doplňovány do svého maxima a máme ihned k dispozici i produkty, na které budete jinde čekat. 98% zakázek vykrýváme z vlastních skladových zásob a ani větší zakázka nám nečiní problém. Obvykle držíme stovky kusů zboží od jednoho modelu.

2. Široká nabídka produktů

Z dlouhodobé praxe víme, co vše je potřeba k montáži kamerových systému, a proto náš katalog obsahuje vše, co budete k úspěšnému zprovoznění systému potřebovat.

3. Technická podpora

Naši technici jsou opravdovými odborníky na problematiku bezpečnostních kamerových systémů. Ať si vyberete jakoukoliv naši značku, a to i několik let nazpět, dokážeme Vám odborně poradit po telefonu/osobně. Jestli jsme si něčím jistí, tak je to odborná znalost všech našich produktů. Veškeré produkty, které zavádíme do katalogu, osobně testujeme.

4. Slevové akce

Pro naše registrované zákazníky připravujeme každý rok mnoho produktových akcí, ale také často takové akce, které potěší Vaše chuťové buňky.

5. Nejlepší podmínky nákupu na trhu

Jako lídr trhu si můžeme dovolit nabídnout ty nejlepší podmínky pro obchodování. Ať už je vyjádříme špičkovou technickou podporou, poprodejním servisem, prodejem na fakturu se splatností, či výraznými slevami.

6. Kompletní personál proškolený

Klademe velký důraz na školení vlastních zaměstnanců. Nejen technické oddělení je tak schopno poradit s řešením pro daný projekt.

7. Online sledování stavu zakázky

Držíme trend s dnešní dobou, a tak i u nás máte možnost využívat výhod moderní doby. Tvorba, sledování stavu zakázky, či expedice je u nás běžným standardem.

8. Osobní obchodník

Každý registrovaný zákazník má přiděleného konkrétního obchodníka, který je vždy připraven Vám pomoci. Nemusí se vždy jednat o poptávku, jistě jeho asistenci oceníte i při případném řešení reklamace.

9. Projektová řešení

Naše více jak patnáctiletá historie nám poskytuje dostatek zkušeností i s těmi největšími projekty na území České republiky. Jelikož dokonale známe naše produkty, známe jejich limity, dokážeme je promítnout do velkých řešení.

10. Moderní B2B eshop s pokročilou logistikou

Abychom zajistili včasné a přesné zaslání všech zakázek, máme implementován informační systém s adresným skladem. Na rychlost a kvalitu expedice je u nás kladen velký důraz.