AcuSense

Analýza osob a vozidel Hikvision AcuSense vám umožní sledovat objekty ještě efektivněji.
Hikvision kamera Acusense

Technologie Acusense

Videorekordéry a síťové kamery Hikvision vybavené inteligentní technologií AcuSense vám umožní zase o něco více zvýšit bezpečnost vašeho objektu. Tato technologie vyniká mimořádnou přesností, díky níž nespouští falešné poplachy a zaměřuje se jen na skutečné nebezpečí. Hledáte-li přístupný, efektivní a inteligentní bezpečnostní systém, Hikvision AcuSense bude jasnou volbou. Přečtěte si o této nejmodernější technologii více.Filtrování falešených alarmů

Co je technologie Hikvision AcuSense?

Hikvision AcuSense je bezpečnostní technologie založená na algoritmech Deep Learning, tedy umělé inteligence. Kamery a videorekordéry Hikvision vybavené touto technologií tak dokáží zcela přesně rozlišit osoby a vozidla od dalších pohybujících se objektů a na tyto nežádoucí jevy automaticky upozorňovat. Ani nepřetržitá dohledová služba totiž není sama schopna v reálném čase rychle zareagovat na probíhající události z velkého počtu sledovaných kamer. Navíc pozornost osoby na dohledovém centru časem slábne a tím vzniká prostor pro chyby. V dnešních kamerových systémech je stále důležitější automaticky a rychle analyzovat co se děje okolo kamery a upozorňovat na určité jevy. Běžná pohybová detekce trpí celou řadou neduhů a nelze ji použít jako upozornění na alarmový stav. Pohybová detekce většinou reaguje i pohyby listí, vegetace, zvířat a světelných odrazů. Technologie Hikvision AcuSense se ale od běžné detekce diametrálně liší. Tato analýza obrazu dokáže naprostou většinu falešných poplachů eliminovat a nechá systém reagovat pouze na osobu, případně na vozidlo.Acusense kamera a záznamové zařízení

Hikvision AcuSense přináší výkonné funkce pro vyšší bezpečnost

Kromě přesného alarmu na osoby či vozidla nabízí technologie Hikvision AcuSense i další praktické funkce a snadnou ovladatelnost. Jakmile dojde k poplachu, můžete v reálném čase nastavit řadu následných událostí, a to jak na samotné kameře, tak i jiném prvku zapojeném v NVR či DVR nebo využít externí alarmové centrum SW Hik-central. A jaké následné události můžete využít?

  • Spuštění výstražného vizuálního a zvukového upozornění
  • Okamžitá komunikace díky možnosti obousměrného zvuku
  • Odeslání e-mailu na zadanou adresu
  • Otáčení PTZ kamery
  • Vyhledávání v záznamu nikdy nebylo snazší

    Další praktickou funkcí je vyhledávání v záznamu. Videoklipy pořízené monitorovacími prvky s technologií Hikvision AcuSense jsou řazeny podle kategorií lidí a vozidel, takže v nich mnohem snadněji najdete konkrétní událost, čímž oproti hledání v dlouhých úsecích záznamů ušetříte spoustu času.Hikvision AcuSense se hodí do rodinných domů i podnikatelských objektů

Acusense technologie

Videorekordéry a kamery Hikvision s technologií AcuSense jdou využití v soukromých objektech i v podnicích.

Rodinné domy

Ať už budete na dům dohlížet sami, nebo s pomocí profesionálního poskytovatele, určitě budete chtít o všem chtít vědět. Monitorovací systém s technologií AcuSense vás bude o událostech informovat prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu, navíc budete moci odkudkoliv sledovat živý přenos videa a spustit vizuální a zvukový alarm.

Podniky a továrny

Bezpečnost je v podnikatelských objektech na prvním místě a ani sebelepší pracovník nemůže zachytit veškeré hrozby. Pokud jeho činnost doplníte zařízeními AcuSense, získáte ještě lepší kontrolu nad vašimi objekty.

Omezené oblasti

Pokud zodpovídáte za nebezpečnou oblast, oceníte přizpůsobitelné zvukové upozornění v zařízeních Hikvision AcuSense. To má mnohem vyšší efektivitu než informační tabule, čímž snáze zabráníte nešťastným situacím. Stačí jen do systému nahrát zprávu a ta se automaticky spustí, jakmile systém detekuje přítomnost nějaké osoby.

Monitorovací centra

jestliže jste zodpovědní za monitorování více míst najednou, produkty Hikvision AcuSense vám pomohou zvýšit efektivitu práce. Upozorňovat vás budou jen na skutečné nebezpečí a nebudete tak muset neustále ověřovat falešné poplachy.

Název
Skladem
Cena