Heat Mapping

Zjistěte snadno a rychle, v jakých místech ve vašem obchodě zákazníci tráví nejvíce času a kam naopak ani nezavítají.

Hikvision Heat Mapping vám pomůže optimalizovat vystavené zboží dle pohybu zákazníků

Zjistěte snadno a rychle, v jakých místech ve vašem obchodě zákazníci tráví nejvíce času a kam naopak ani nezavítají. Technologie Hikvision Heat Mapping pomocí kompatibilních širokoúhlých kamer vytvoří mapu, která dokáže graficky reprezentovat zájem zákazníku o vystavené zboží v dané oblasti. Vy si tak budete moci snadno optimalizovat rozložení zboží v obchodě. Přečtěte si více o této praktické technologii a maximalizujte své zisky.

Jak funguje technologie Hikvision Heat Mapping?

Širokoúhlé kamery Hikvision s technologií Heat Mapping vám kromě jiného umožní sledovat pohyb zákazníkůpo obchodě prostřednictvím barevných grafických map. Z těchto analýz získáte ucelený přehled o tom, na kterých místech zákazníci tráví nejvíce času a kterým zónám se naopak vyhýbají, nebo jimi pouze prochází bez zastavení. Tato přehledná analýza pohybu zákazníků vám pak pomůže lépe plánovat obchodní strategii a může být interpretována i jako inteligentní referencepro vaše podnikatelské záměry.

Heat Mapping Analýza

Optimalizujte rozložení produktů v obchodě

Data, která vám technologie Hikvision Heat Mapping bude vytvářet, můžete využít při optimalizaci rozložení produktů v obchodech. Jednoduše budete vědět, která místa jsou pro zákazníkynejvíce atraktivní, a do nich už umístíte položky, které chcete nejvíce prodávat. Zároveň snadněji pochopíte, které zboží vaše zákazníky nejvíce láká, a díky zvýšené šanci na jeho prodej snadno zvýšíte i svůj zisk.

Heat Mapping Analýza

Analýza Heat Mapping vám pomůže i s plánováním marketingových akcí

Technologii Hikvision Heat Mapping oceníte i při plánování propagační činnosti. Z ucelených dat budete naprosto přesně vědět, které propagační a slevové akce měly u zákazníků největší úspěch a které je naopak vůbec nezaujaly. Lépe se vám tak budou plánovat prodejní kampaně a budete přesně vědět, do kterých míst umístit propagační materiály, aby si jich zákazníci všimli.


Jaké produkty disponují technologií Hikvision Heat Mapping?

Funkcí Heat Mappingu jsou vybavené vybrané panoramatické kamery Hikvision, které potěší vysokým rozlišením i velmi širokým úhlem záběru.


Doporučované NVR najdete zde .