Termální Bi-Spektrální kamera Deep Learning

Atraktivní cena, obraz v obraze, termální zobrazení, toje nová termální bi-spektrání turretová kamera s technologií Deep learning
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video dohled, uvedla na trh novou termální bi-spektrální turretovou kameru s technologií deep learning, která přinese vylepšené možnosti detekce požáru v interiéru, včetně pokročilého systému upozornění na teplotní anomálie a vizuálního varování. Tato nová cenově výhodná kamera (řada HIKVISION DS-2TD1217 snižuje riziko požáru a ztráty majetku.

Bi-spektrální technologie obrazu
Termální bi-spektrální turretová kamera s technologií deep learning společnosti HIKVISION umožňuje detekci ohně pomocí vysoce kvalitních interních hardwarových komponent pro zachycení snímků pomocí jak viditelného, tak infračerveného světla, také nazývaného obrazová technologie „bi-spektrum“.

Technologie bi-spektrálního obrazu vytváří náhled obrazu v obraze a fúzi obrazu, která může zachytit to, co způsobilo poplach, a pomoci personálu rychle zkontrolovat situaci. Monitoruje pouze jeden kanál, čímž snižuje bandwidth a zjednodušuje užívání okamžitého náhledu, protože není nutné přepínat mezi tepelnými a optickými kanály.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti
Ukázka obrazu v obraze


Funkce fúze bi-spektrálního obrazu také poskytuje více detailů obrazu za různých podmínek, což usnadňuje nalezení skrytých objektů a dokumentaci neobvyklých událostí.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti
Optický obraz           Fúze obrazu


Technologie zpracování obrazu kamery kombinuje více různých technik, aby dosáhla nejlepších výsledků termálního zobrazování. Využívá také „teplotní rozdíl ekvivalentní šumu“ (NETD) menší než 40 mK (jedná se o měřítko toho, jak dobře teplotní detektor rozlišuje mezi minutovými rozdíly v tepelném záření v obraze). To znamená, že čím nižší je teplotní rozdíl snímaný kamerou, tím menší je hodnota NETD a tím lepší je obraz.

Upozornění na teplotní anomálie
Tato nová termo kamera má také spolehlivý alarm pro případ teplotních anomálií, který spustí poplach, jakmile teplota stoupne nad nastavenou mez. Toto nastavení účinně zlepšuje schopnost včasného varování před vznikem požáru a může varovat bezpečnostní personál, aby odstranil skrytá nebezpečí dříve, než teplota dosáhne meze zapálení nebo spalování.

V běžném životě toto může pomoci odhalit kuřáka, především v oblastech, kde je jasně zakázáno kouřit, jako jsou nákupní centra nebo kde je kouření nebezpečné jako ropná skladiště. Prostřednictvím účinných poplachů může personál najít kouřící osobu a včas ji varovat, aby se snížilo znečištění životního prostředí nebo zabránilo škodám způsobeným kouřením.

Omezte falešné poplachy pomocí funkce Deep Learning
Kamera navíc obsahuje vestavěný grafický procesor pro funkci algoritmu deep learning, který pomáhá při zabezpečení vnitřních prostor a odhalování nezákonného vniknutí. Technologie inteligentní analýzy videa může pomoci snížit falešné poplachy tím, že odfiltruje interferenční faktory, jako jsou změny osvětlení nebo pohyb zvířat v zorném poli kamery. Pouze skutečné hrozby spouštějí poplachy, což značně zefektivňuje bezpečnostní opatření.

Tato kamera je vybavena pro detekci požáru a detekci narušení – doporučuje se zejména ve scénářích, jako jsou sklady, muzea, datová centra a banky. Široký pozorovací úhel (až 90 stupňů) spolu s relativně malými krytem kamery usnadňuje jejich instalaci a pohodlné použití.


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.