PATRIOT P220/512GB/SSD/2.5"/SATA/3R
  • Kód:
    137364
  • P/N:
    P220S512G25
  • Záruka:
    36 měsíců
  • Výrobce:
    Patriot
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Skladem více než 20 ks
  • Sklad Praha
    Do 24 hod
  • Sklad Brno
    Do 24 hod
  • Sklad Plzeň
  • Celní sklad (24hod)
    Skladem více než 20 ks
  • Koncová cena bez DPH:
  • Koncová cena s DPH:
  • Recyklační poplatek:
  • Autorský poplatek:
ks
Základní parametry
Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Použití disku pro PC Formát 2.5"
Rozhraní interní Serial ATA III Kapacita 512GB
Typ disku SSD
ParametrPopis
Rozměr disku2.5"
Otáčky disku (rpm)Bez otáček
Provedeníinterní
Záruka (roky)3
Rozhraní IDENe
Rychlost SATASATA III/600
Rozhraní mini PCI-eNe
Rozhraní SASNe
Rozhraní PCI-eNe
Modelová řadaPATRIOT P220
Rozhraní ThunderboltNe
Rozhraní M.2 SATANe
Kapacita disku512GB
Typ úložištěSSD
Rozhraní M.2 PCIe NVMeNe
Rozhraní SATAAno
Rychlost čtení (MB/s)550
Rychlost zápisu (MB/s)500
Vhodný pro:PC / Notebooky
TBW - rozsah (TB)201 - 300 TB
TBW - přesná (TB)240
BaleníRetail (s krabicí)
Obsahuje chladičNe
BarvaNevztahuje se
Model:  PATRIOT P220
Provedení:  2.5” SSD
Kapacita:  512 GB
Rozhraní:  SATA III 6 Gb/s
Rychlost čtení:  550 MB/s
Rychlost zápisu:  500 MB/s
Rozměry:   27 x 1,5 x 39 mm (ŠxVxH)