PATRIOT P210/512GB/SSD/2.5"/SATA/3R
  • Kód:
    137363
  • P/N:
    P210S512G25
  • Záruka:
    36 měsíců
  • Výrobce:
    Patriot
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Skladem více než 20 ks
  • Sklad Praha
    Do 24 hod
  • Sklad Brno
    Do 24 hod
  • Sklad Plzeň
  • Celní sklad (24hod)
    Skladem více než 20 ks
  • Koncová cena bez DPH:
  • Koncová cena s DPH:
  • Recyklační poplatek:
  • Autorský poplatek:
ks
Základní parametry
Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Použití disku pro PC Formát 2.5"
Rozhraní interní Serial ATA III Kapacita 512GB
Typ disku SSD
ParametrPopis
Rozměr disku2.5"
Otáčky disku (rpm)Bez otáček
Provedeníinterní
Záruka (roky)3
Rychlost SATASATA III/600
Rozhraní SASNe
Modelová řadaPATRIOT P210
Rozhraní M.2 SATANe
Kapacita disku512GB
Typ úložištěSSD
Rozhraní M.2 PCIe NVMeNe
Rozhraní SATAAno
Rychlost čtení (MB/s)520
Rychlost zápisu (MB/s)430
Vhodný pro:PC / Notebooky
Obsahuje chladičNe
BarvaNevztahuje se
Model: Patriot P210 SSD 512GB SATA 3 , 2.5"
Kapacita: 512 GB
Typ disku: SSD (2,5")
Rozhraní: SATA 3
Přenosová rychlost: 520/430 MB/s (čtení/zápis)
Provozní teplota: 0 až 70°C
Rozměry: 100 x 69,6 x 7 mm