Dvoudrátový modulární video interkom je tady!

Rozšiřující moduly pro stávající 2-drátové intercom IP systémy.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video dohled, uvádí na trh svůj nový dvoudrátový modulární IP interkom pro doplnění přístupových systémů v komplexech bytových domů. Jedná se o rozšíření již úspěšných dvoudrátových sestav, které se používají hlavně pro malé bytové domy, využívající stejné kryty a komponenty z nedávno spuštěné druhé generace IP interkomů, a mající také stejnou modulární povahu, díky čemuž je toto řešení flexibilní a použitelné pro jakoukoli situaci.

Interkom poskytuje všechny výhody IP dohledu pouze pomocí dvou vodičů - dat a napájení. To usnadňuje instalaci, šetří čas a náklady, řešení skvělé pro dovybavení a modernizaci velkých projektů bytových a kancelářských budov.

HD rozlišení kamerové jednotky poskytuje jasný a ostrý obraz pro oblast před kamerou. IR přísvit poskytuje vynikající noční vidění a zahrnutí funkce WDR (široký dynamický rozsah) znamená, že není problém, pokud je kamera vystavena přímému světlu zvenčí. Obrazovka vnitřní jednotky vám tedy poskytne jasný přehled o vašem prahu za každé situace a díky mobilní aplikaci můžete spravovat vstup odkudkoli.

Modulární povaha interkomu dává systému obrovskou flexibilitu, se širokým výběrem z řady jednotlivých modulů. Toto řešení může být také integrováno s kamerovým systémem, systémem kontroly přístupu a systémem ochrany před vniknutím, takže může být bezproblémovou součástí jakéhokoli celkového bezpečnostního řešení. Dvoudrátový systém lze kombinovat s IP interkomy prostřednictvím sítě, která je připojena ke zdrojům napájení a dat a zároveň sdílí společné příslušenství a moduly.

Mezi další funkce patří:
• skvěle vypadající obraz z kamery, který lze zaznamenat v systému video dohledu NVR
• vysoká kvalita zvuku i na hlučných ulicích
• dálkové ovládání pomocí běžné mobilní aplikace
• zjednodušená konfigurace
• volitelná instalace na zeď nebo pod omítku
• běžný software a aplikace HIKVISION Hik-Connect
• Na vnitřní jednotce lze pozorovat až dalších 16 kamer IP nebo Analogových kamer napojených co CCTV okruhu.
Typickým využitím tohoto nového produktu bude modernizace bytových domů, školních budov a kancelářských budov.

„Toto rozšíření naší nabídky interkomů je skvělým příkladem společnosti HIKVISION jako poskytovatele řešení pro inteligentní domácí zabezpečení, které kombinuje interkomy s videodohledem, řízením přístupu a zabezpečením proti narušení objektu,“ říká Čeněk Malý, produktový manažer pro EU ve společnosti HIKVISION, „přináší řadu moderních funkcí, jako je ovládání pomocí mobilních aplikací, obraz s vysokým rozlišením přenášený vysokorychlostně a skvělá kvalita zvuku, které povyšují obytné interkomové systémy na vyšší úroveň. “


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.Objednávejte Dvoudrátový modulární video interkomy zdeZIP