ColorVu řešení pro kamery

Barevný obraz 24/7 - Zjistěte co nabízí technologie ColorVu ?

Co je ColorVu technologie ?

Špičková Technologie ColorVu společnosti Hikvision umožňuje zachytit vysoce kvalitní video s plnou barevností bez ohledu na to zda je den či noc. Tím, že májí bezpečnostní pracovníci i během noci k dispozici ostrý kvalitní barevný obraz je možno chránit osoby a majetek stejně kvalitně během noci jako i za jasného dne.

ColorVu technologie dosahuje schopnosti zachytit detaily při slabém osvětlení díky těmto třem průlomovým bodům

 • Špičkový hardware
 • Nejmodernější zpracování obrazu
 • Extrémní spolehlivost
 • Vlastnosti ColorVu

  Proč vybrat kamery ColorVu ?

  Vysoké rozlišení až do 4K

  Kamery s podporou ColorVu vykreslují snímky v živých barvách při slabém osvětlení, dokonce až 0,0005 luxů – to je stejné osvětlení jako bezměsíčná, hvězdami osvětlená noc. Této neuvěřitelné schopnosti zesílit minimální okolní osvětlení je dosaženo dvěma pokročilými funkcemi:
 • Světelnost objektivu F1.0 - Zachycení velkého množství světla pro snímací senzor
 • Velký snímací sensor 1/1.2" - Velká plocha pro dopadající světlo
 • Zoom v živých barvách

  Varifokální kamery se mohou přizpůsobit více scénářům změnou ohniskové vzdálenosti kamery, což umožňuje uspořit modely kamer ve skladových zásobách. Varifokální kamery Hikvision s ColorVu jsou navrženy s pevnou velkou clonou F1,0. Při změně úhlu záběru tak je zaručen stejný jas a kvalita obrazu.

  Vestavěná inteligence ACuSense i v ColorVu

  Kamery kombinují technologii ColorVu s AcuSense a zachycují objekty Osoba a Vozidlo v živých barvách. Po připojení k rekordérům Hikvision mají uživatelé možnost podrobné přehrávát videa a efektivně vyhledávát v záznamu.

  Modely vybavené funkcí Live Guard odrazují narušitele vizuálním a zvukovým varováním přímo v místě a zároveň zasílají upozornění uživatelům na dálku. Okamžitě zvukově reagují na narušení během událostí, aby zabránili přímým ztrátám a poskytly zaznamenané důkazy po události. Kromě toho lze zvukové alarmy přizpůsobit v různých jazycích pro různé scénáře.


  Porovnání nočního snímací obrazu

  ColorVu vs. Běžná kamera

  Podívejte se také na toto krátké srovnávací video, kde si můžete posoudit schopnosti kamer ColorVu při snímání 24/7.

  Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

  VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.  Objednávejte IP kamery ColorVU zde  ZIP