Cloudové řešení docházky a přístupu

Přečtěte si více o cloudovém řešení Hikvision pro Access & Attendance.

Cloudové řešení přístupu a docházky Hikvision pro Access & Attendance pro jednodušší kontrolu docházky a přístupů

Kontrola docházky a přístupů je pro mnoho zaměstnavatelů noční můrou. Jestliže vaši zaměstnanci pracují i mimo pracoviště, efektivní správa docházky je takřka nemožná. Hikvision ale nyní přichází s řešením, které správu docházky udělá mnohem snazší a dostupnou odkudkoliv. Přečtěte si více o cloudovém řešení Hikvision pro Access & Attendance.

Co je cloudové řešení docházky a přístupu Hikvision pro Access & Attendance ?

Co_je_klaudove_reseni_dochazky_pristupu

Cloudové řešení Hikvision pro Access & Attendance je zaměřeno na jednoduchý management a kontrolu přístupů zaměstnanců. Tento systém je vhodný zejména pro malé a střední podniky, kterým umožní jednoduše spravovat záznamy docházky zaměstnanců a kontrolovat přístupy pro pracovníky i návštěvníky. Obrovskou výhodou Hikvision pro Access & Attendance je, že zaměstnanci mohou svou docházku hlásit i pomocí funkce GPS Clocking, tudíž se do práce přihlásí přes mobilní telefon, i když jsou zrovna v terénu.


7 důvodů, proč si vybrat docházkový systém Hikvision pro Access & Attendance

Komplexní správa docházky a přístupu

Komplexní správa docházky a přístupu

Efektivní správa docházky a přístupu pomocí webového rozhraní či mobilní aplikace vám ušetří spoustu času. Cloudové řešení umožňuje centralizovanou správu přístupu a docházky více uživatelů.
GPS Clocking

GPS Clocking

Zaměstnanci mohou spravovat svou docházku odkudkoliv. Pomocí mobilní aplikace budete mít dokonalý přehled o schůzkách, vyjížďkách a služebních cestách mimo prostory zaměstnavatele.
Cena

Cena

Registrace zdarma do 10 uživatelů.
Vysoká bezpečnost

Vysoká bezpečnost

Vaše data díky šifrování a kompletnímu systému proti zneužití zůstanou v naprostém bezpečí
Jednoduché nastavení

Jednoduché nastavení

Používání systému je mimořádně snadné a nevyžaduje žádné routování portů a zřizování veřejných IP adres. Stačí jen naskenovat QR kód a konfigurace bude do pár vteřin provedena automaticky.
Spolehlivá cloudová služba

Spolehlivá cloudová služba

Servery Hikvision běží 24 hodin denně 7 dní v týdnu. S monitoringem a technickými problémy si tak nebudete muset dělat starosti.
Vzdálená správa

Vzdálená správa

Díky tomuto řešení nebudete muset navštěvovat místa instalací při problémech či nutnosti rekonfigurace.

Jak docházkový systém Hikvision pro Access & Attendance funguje?

Jak to funguje

Docházkový a přístupový systém Hikvision pro Access & Attendance kombinuje cloudová řešení Hik-ProConnect (např. instalační firmy) a vaše řešení Hik-connect. Pokud tedy zatím nemáte poskytovatele služeb Hikvision, je nejprve třeba najít profesionální instalační firmu, která má registrovaný Hik-ProConnect účet.

Ta vytvoří síť pro vaši firmu a spáruje ji s vaším Hik-Connect účtem. V něm už si pak nakonfigurujete docházku, zaměstnance, přístupy a další náležitosti. Do správy docházky se budete moci přihlásit zde a pověřené osoba (například HR) pak bude moci přidávat zaměstnance, nastavovat jim směny a kontrolovat přístupy.


Hikvision pro Access & Attendance nabízí mnoho užitečných funkcí

Systém Hikvision pro Access & Attendance neslouží pouze k jednoduché evidenci docházky. Nabízí toho mnohem více.

Přehledná správa zaměstnanců

Přehledná správa zaměstnanců

Získáte komplexní řešení pro správu zaměstnanců. Existující zaměstnance můžete jednoduše importovat z MinMoe přístupových terminálů (ACS), nebo je vytvářet ručně. Poté jim lze libovolně nastavovat oprávnění, plánovat docházku, řadit je do skupin a přidávat jim přístupové karty či jiná ověření.

Jednoduchá správa docházky

Jednoduchá správa docházky

Příchody a odchody zaměstnanců si budete moci plánovat i upravovat pomocí denních i týdenních cyklů. Systém umožňuje i správu přesčasů, dovolených, nemocí a přestávek. Generovat si budete moci denní, týdenní a měsíční zprávy o docházce a případných nesrovnalostech, které vám systém bude v pravidelných časových intervalech zasílat na e-mail.

Detailní správa přístupu

Detailní správa přístupu

Se systémem Hikvision pro Access & Attendance budete mít veškeré přístupy pod absolutní kontrolou. Přidávat do něj můžete autorizované zaměstnance i návštěvy či specifické skupiny podle časových plánů. Veškeré záznamy přístupů si pak budete moci kontrolovat a rozhodně oceníte i funkci pro vzdálené přiřazení autorizace pro otevření dveří.

Mobilní aplikace pro zaměstnance

Mobilní aplikace pro zaměstnance

Jestliže vaši zaměstnanci často tráví pracovní čas v terénu, bude pro vás k nezaplacení mobilní aplikace systému Hikvision pro Access & Attendance. Ta umožňuje zaměstnancům přihlašovat se do práce na základě GPS pozice a zobrazovat jejich záznamy a reporty docházky. Už nikdy tak zaměstnancům během času mimo pracoviště nebudou chybět potřebné údaje o docházce.Docházkový a přístupový systém Hikvision najde využití v obchodech i továrnách

Docházkový a přístupový systém Hikvision je vhodný hlavně pro malé a střední podniky. Ideální řešení představuje především pro:

Kanceláře

Kanceláře

Systém zajišťuje řešení pro flexibilní plánování docházky a přihlášení či odhlášení bez nutnosti navštívit sídlo firmy.

Výrobní podniky

Výrobní podniky

Řešení docházky v továrnách a průmyslových parcích je často nerovnoměrně pokryté. Cloudové řešení je tak pro tyto specifické podniky naprosto ideální.

Obchody

Obchody

Systém je ideální metodou centralizované správy pro maloobchodní prodejny. Je flexibilní, bezpečný a pohodlný pro zaměstnance na všech úrovních.

Čerpací stanice

Čerpací stanice

U čerpacích stanic je bezpečnost velmi důležitá. Cloudové řešení vám umožní mít přesnou kontrolu nad přístupy do poboček.

Název
Skladem
Cena