Aruba AP-635 (RW) Tri-radio 2x2:2 802.11ax Wi-Fi 6E Internal Antennas Campus AP RENEW R7J27A
-
Kód:
130064
-
P/N:
R7J27AR
-
Záruka:
120 měsíců
-
Výrobce:
HP Enterprise
-
Měrná jednotka:
Ks
-
Sklad Praha
Do 24 hod
-
Sklad Brno
Do 24 hod
-
Externí sklad 48hod
Do 24 hod
-
Sklad Plzeň
Do 24 hod
-
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 5 ks
-
Koncová cena bez DPH:
9 634 Kč
-
Koncová cena s DPH:
11 657 Kč
-
Recyklační poplatek:
2 Kč
-
Autorský poplatek:
0 Kč
Základní parametry
| Parametr | Hodnota | Parametr | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Typ bezdrátu | Access pointy |
Aruba AP-635 (RW) Tri-radio 2x2:2 802.11ax Wi-Fi 6E Internal Antennas Campus AP RENEW R7J27A
HPE Networking Instant On Switch 1940 8G PoE Class 6, 2× SFP, 124 W – S4A29A
HPE Networking Instant On Switch 1940 S4A29A je výkonný smart-managed síťový switch určený především pro malé a střední firmy, kanceláře, maloobchod, technologické provozy, IoT infrastrukturu, VoIP, videokonference a bezdrátové sítě. Nabízí 8× Gigabit Ethernet s podporou PoE Class 6, 2× 1GbE SFP pro optické nebo metalické uplinky a 124W PoE napájecí budget.
Switch lze spravovat prostřednictvím HPE Networking Instant On Cloud Portal, mobilní aplikace, lokálního webového rozhraní nebo standardních síťových management nástrojů. Podporuje pokročilé funkce Layer 2+, IPv4 statické routování, VLAN, ACL, 802.1X, RADIUS, TACACS+, QoS, STP/RSTP/MSTP, LACP, IGMP Snooping, DHCP Snooping a další bezpečnostní a provozní mechanismy.
Významnou výhodou řady Instant On 1940 je provoz bez povinného předplatného: funkce jsou součástí hardwaru a HPE uvádí, že nejsou účtovány žádné opakované licenční ani subscription poplatky.
Hlavní přednosti
- 8× RJ-45 Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T
- PoE Class 6 na všech 8 portech
- PoE podle IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt
- 124 W celkový PoE budget
- Podpora až 60 W PoE na port pro zařízení podporující Class 6
- 2× SFP 1GbE uplink porty, porty 9–10
- 1× USB-C konzolový port
- Switching capacity až 20 Gb/s
- Propustnost až 14,88 Mpps při 64B paketech
- MAC tabulka až 16 000 záznamů
- Podpora až 256 VLAN
- Až 32 IPv4 statických rout
- Jumbo Frames až 9216 B
- ARM Cortex-A9 procesor na 1,2 GHz
- 1 GB SDRAM
- 512 MB Flash
- 0,5 MB packet buffer
- Fanless provedení bez ventilátoru
- Cloudová správa prostřednictvím Instant On Cloud Portal a mobilní aplikace
- Lokální Web GUI
- IEEE 802.1X, RADIUS a TACACS+
- TPM 2.0 – hardwarový root of trust
- ACL, DHCP Snooping, IP Source Guard a ochrana proti ARP útokům
- STP, RSTP a MSTP
- LACP a statická agregace linek
- IGMP Snooping v1/v2/v3
- QoS, DSCP, IEEE 802.1p, WRR a Strict Priority
- IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
- Omezení broadcast, multicast a unknown-unicast provozu
- Port mirroring a RSPAN
- Cable Diagnostic Tool
- SNMPv1/v2c/v3 a RMON
- SSH, Telnet, HTTPS/SSL, SCP a TFTP
- Limited Lifetime Warranty a podpora HPE
Porty a konektivita
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Model | HPE Networking Instant On Switch 1940 S4A29A |
| Počet přístupových portů | 8× RJ-45 |
| Typ přístupových portů | 10/100/1000BASE-T autosensing |
| 10 Mb/s | 10BASE-T |
| 100 Mb/s | 100BASE-TX |
| 1000 Mb/s | 1000BASE-T |
| Duplex 10/100 Mb/s | Half nebo Full Duplex |
| Duplex 1000 Mb/s | Full Duplex |
| PoE porty | Porty 1–8 |
| PoE standardy | IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt |
| PoE třída | Class 6 |
| Celkový PoE budget | 124 W |
| Max. PoE výkon na port | Až 60 W pro Class 6 zařízení |
| Uplink | 2× SFP 1GbE |
| Uplink porty | Porty 9–10 |
| Konzole | 1× USB-C Console Port |
Všechny čtyři ethernetové technologie 10BASE-T, 100BASE-TX a 1000BASE-T jsou v QuickSpecs uvedeny přímo pro model S4A29A. Osm RJ-45 portů současně poskytuje PoE Class 6. Dva samostatné SFP porty slouží jako 1GbE uplinky.
PoE – Power over Ethernet
S4A29A je vybaven PoE Class 6 na všech osmi RJ-45 portech. Podporuje standardy IEEE 802.3af, IEEE 802.3at a IEEE 802.3bt. Celkový dostupný PoE budget switche činí 124 W.
Podpora Class 6 umožňuje napájet náročnější síťová zařízení, například bezdrátové access pointy, IP kamery, VoIP telefony, IoT zařízení nebo další kompatibilní PoE koncové prvky.
HPE uvádí možnost dodávky až 60 W PoE na port pro Class 6 zařízení. Celkový systémový PoE budget je však omezen na 124 W, takže při současném zatížení více portů je nutné respektovat tento celkový limit.
PoE funkce
- IEEE 802.3af PoE
- IEEE 802.3at PoE+
- IEEE 802.3bt PoE
- Class 6 PoE
- 124W celkový PoE budget
- PoE scheduling
- Always-On PoE
- Fast PoE
- Automatické vypínání napájení neaktivních portů
- Obnovení napájení při detekci linku
Optické uplinky SFP
S4A29A obsahuje 2× dedikovaný SFP port s rychlostí 1 Gb/s. Porty jsou označeny jako 9–10. SFP sloty lze využít pro optické propojení switchů, serverů nebo jiných síťových zařízení.
HPE v QuickSpecs uvádí podporu následujících kompatibilních transceiverů:
| Transceiver | PN | Parametr |
|---|---|---|
| HPE Networking Instant On 1G LX SFP LC 10km SMF Transceiver | S0G20A | 1GbE LX, LC, Single-Mode Fiber, až 10 km |
| HPE Networking Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver | R9D16A | 1GbE SX, LC, Multi-Mode Fiber OM2, až 500 m |
| HPE Networking Instant On 1G SFP RJ45 100m Cat5e Transceiver | R9D17A | 1GbE RJ-45, až 100 m, Cat5e |
| HPE Networking Instant On 1G SFP RJ45 100m Cat5e Transceiver | R9D17B | 1GbE RJ-45, až 100 m, Cat5e |
Výkon a hardwarové parametry
| Parametr | Hodnota S4A29A |
|---|---|
| Switching capacity | 20 Gb/s |
| Forwarding throughput | 14,88 Mpps při 64B paketech |
| MAC address table | 16 000 entries |
| MAC table capacity | 16K entries |
| Jumbo Frames | max. 9216 bytes |
| IPv4 static routes | 32 |
| IPv4 routing interfaces | Až 32 |
| IPv4 ARP host table | 509 entries |
| IPv6 ND host table | N/A |
| VLAN | 256 VLAN |
| VLAN ID rozsah | 1–4093; VLAN 4094 je rezervována pro interní systémové použití |
| Výchozí Management VLAN | VLAN ID 1 |
| IGMP Groups | 1K |
| Ingress IPv4/MAC ACL entries | 100 |
| Egress IPv4/MAC ACL entries | U S4A29A nepodporováno |
| Maximum ACEs | 2048 |
| LAG groups | 8 |
| LAG members | 4 porty na LAG |
Latence
| Rychlost | Latence LIFO |
|---|---|
| 100 Mb/s | < 10,3 µs |
| 1000 Mb/s | < 5,8 µs |
| 2500 Mb/s | N/A |
| 5000 Mb/s | N/A |
| 10000 Mb/s | N/A |
Layer 2 funkce
- IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP)
- IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
- IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)
- Až 8 MSTP instancí
- BPDU Filtering
- Loop Protection
- Loop Detection
- IGMP Snooping v1/v2/v3
- Link Aggregation Control Protocol (LACP)
- Statická agregace linek
- LLDP – Link Layer Discovery Protocol
- LLDP-MED
- VLAN
- Auto VLAN
- Auto-Voice VLAN
- Port Mirroring
- RSPAN – Remote Switched Port Analyzer
- Jumbo Frames až 9216 B
- Auto Recovery
- IEEE 802.3x Flow Control
- Symmetric i asymmetric flow control
Layer 3 – IPv4 routing
Switch podporuje základní Layer 3 funkce včetně statického IPv4 routování.
- Až 32 IPv4 routing interfaces
- Až 32 IPv4 static routes
- Manuální nebo DHCP konfigurace IP adres
- IP konfigurace pro port nebo VLAN
- ARP – Address Resolution Protocol
- Podpora dynamických i manuálních ARP záznamů
- IPv6 Host Mode pro management/deployment na IPv6 síti
VLAN a segmentace sítě
VLAN umožňuje logické rozdělení fyzické sítě do samostatných segmentů. S4A29A podporuje až 256 VLAN v rozsahu VLAN ID 1–4093. VLAN ID 4094 je rezervováno pro interní systémové použití.
- Až 256 VLAN
- VLAN ID 1–4093
- Výchozí Management VLAN: ID 1
- Auto VLAN
- Auto-Voice VLAN
- RADIUS Assigned VLAN
- Dynamické vytváření VLAN pomocí RADIUS
- VLAN segmentace pro zvýšení bezpečnosti
Bezpečnost
S4A29A nabízí rozsáhlou sadu bezpečnostních funkcí pro řízení přístupu uživatelů a zařízení do podnikové sítě.
TPM 2.0
Integrovaný Trusted Platform Module 2.0 poskytuje hardwarový root of trust. Kryptografické klíče mohou být generovány, ukládány a izolovány přímo v zabezpečeném hardwaru.
Autentizace
- IEEE 802.1X
- MAC Authentication
- Local MAC Authentication
- RADIUS
- TACACS+
- AAA – Authentication, Authorization and Accounting
- Až 2 RADIUS servery
- RADIUS assigned VLAN
- RADIUS accounting
ACL
- IPv4 ACL
- MAC ACL
- Ingress ACL
- Až 100 IPv4/MAC ACL entries pro ingress
- Až 2048 ACE celkem podle modelových limitů
Ochrana portů a zařízení
- Port Security
- MAC Lockout
- Omezení počtu naučených MAC adres
- Konfigurace konkrétních povolených MAC adres
- Protected Ports / Secure Isolation
- Unprotected Ports / Trusted Access
- Management Access Control List
- IP Source Guard
- DHCP Snooping
- ARP Attack Prevention
- Automatic DoS Protection
- Global Storm Control
- Link Flap Prevention
- UDLD – Uni-Directional Link Detection
Quality of Service (QoS)
- Class of Service (CoS)
- IEEE 802.1p priority
- DSCP
- Traffic prioritization
- Priority remapping
- Weighted Round Robin (WRR)
- Strict Priority Queuing (SP)
- Traffic shaping
- Rate limiting
- Global Trust Mode
- Auto-Voice VLAN
QoS lze využít například pro zvýhodnění citlivého provozu, jako jsou VoIP hovory a videokonference, před méně důležitými datovými přenosy.
Traffic management a ochrana proti přetížení
- Broadcast storm control
- Multicast storm control
- Unknown-unicast storm control
- Rate limiting
- Traffic shaping
- Port shutdown při překročení nastaveného limitu
- SNMP trap při překročení nastaveného limitu
- IEEE 802.3x flow control
- Port mirroring
- RSPAN
Správa a monitoring
S4A29A je navržen jako smart-managed switch. Správu lze provádět lokálně i prostřednictvím cloudového prostředí HPE Networking Instant On.
Cloud management
- HPE Networking Instant On Cloud Portal
- HPE Networking Instant On Mobile App
- Cloud-based management
- Vzdálená konfigurace a monitoring
- Správa více lokalit
- Správa více sítí
- Distributed deployments
- Multi-tenant deployments
- Site inventory
- Cloud firmware updates
- Plánování aktualizací firmwaru
Lokální management
- Lokální Web GUI
- HTTP
- HTTPS
- Podpora až 5 HTTP/HTTPS sessions
- USB-C console port
- SSH
- Telnet
- SNMPv1
- SNMPv2c
- SNMPv3
- RMON
- Event logging
- Alerts
- Locator LED
Další management funkce
- DHCP Client Mode jako výchozí režim
- Fallback IP adresa 192.168.1.1, pokud není dostupný DHCP server
- Firmware update scheduling
- Account management
- Management Access List
- Source Interface Configuration
- NTP/SNTP
- Remote SYSLOG
- SNMP management
- Top Event Dashboard
- Quick Start-Up Wizard
- VLAN Wizard
- Dual Image Support
- Password strength checking
- Password aging
- RADIUS autentizace pro lokální Web GUI
- SCP
- TFTP
- SSL/TLS ochrana HTTP managementu
Časové plánování
Globální plánování umožňuje nastavit časové profily pro vybrané síťové funkce. K dispozici jsou až 3 schedules.
- Time-based ACL
- Plánované vypnutí portu/interface
- Plánování PoE
- Zapnutí/vypnutí PoE podle dne a času
- Typické využití například pro AP, kamery nebo jiné PoE zařízení mimo pracovní dobu
Energy Efficiency
- IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
- Auto-Port Shut Down
- Automatické vypnutí napájení neaktivních portů
- Obnovení napájení při detekci linku
- Energy Savings Status
- Fanless konstrukce
Díky fanless konstrukci je S4A29A vhodný také do kancelářského prostředí, kde je důležitá nízká hlučnost.
Fyzické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry (H × W × D) | 29,60 × 29,50 × 4,40 cm |
| Rozměry (D × W × H dle HPE QuickSpecs) | 11,65 × 11,61 × 1,73" |
| Rozměry v rackových jednotkách | 1U výškový formát |
| Hmotnost | 2,18 kg |
| Hmotnost v lb | 4,80 lb |
| Konstrukce chlazení | Fanless |
| Napájecí zdroj | Interní |
| Montáž | Stůl, rack, stěna nebo pod stůl |
HPE uvádí podporu montáže do standardního 19" EIA racku/equipment cabinetu; pro 8portový model je 2-post rack kit součástí montážního řešení. Podporována je rovněž stolní, nástěnná a podstolní instalace s dodanými držáky.
Procesor a paměť
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| CPU | ARM Cortex-A9 |
| Frekvence CPU | 1,2 GHz |
| SDRAM | 1 GB |
| Flash | 512 MB |
| Packet buffer | 0,5 MB |
Napájení a spotřeba
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájecí frekvence | 50 / 60 Hz |
| Vstupní napětí | 100–127 VAC / 200–240 VAC |
| Jmenovitý proud | 1,49 A / 0,75 A |
| Interní napájecí zdroj | Ano |
| PoE budget | 124 W |
Spotřeba podle testovacího režimu
| Režim | 100–127 V | 200–220 V |
|---|---|---|
| Idle | 10,2 W | 10,0 W |
| 100 % traffic | 13,8 W | 13,1 W |
| 100 % traffic + 100 % PoE | 149,0 W | 146,3 W |
HPE uvádí maximální odvod tepla při 100% síťovém provozu bez PoE 47,0 BTU/h při 100–127 V a 44,5 BTU/h při 200–220 V. Při 100% traffic + 100% PoE je maximální odvod tepla 508,4 BTU/h, respektive 499,0 BTU/h.
Hlučnost a chlazení
S4A29A je fanless switch. Nemá aktivní ventilátor, což je výhodné zejména pro kanceláře, učebny, menší serverové místnosti a další prostory, kde je důležitá nízká hlučnost.
HPE uvádí akustická měření při 23 °C v semi-anechoické komoře při 100% síťovém provozu a 50% PoE zatížení. U fanless S4A29A je v QuickSpecs hodnota akustického tlaku uvedena jako N/A.
Provozní podmínky
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Provozní teplota | 0 až 40 °C |
| Skladovací teplota | -40 až 70 °C |
| Provozní relativní vlhkost | 15–95 % při 40 °C, nekondenzující |
| Skladovací relativní vlhkost | 15–95 % při 60 °C, nekondenzující |
| Maximální nadmořská výška | 3 km / 10 000 ft |
Spolehlivost
| MTBF | 99 let |
Podporované IEEE standardy
- IEEE 802.3 – 10BASE-T
- IEEE 802.3u – 100BASE-TX
- IEEE 802.3ab – 1000BASE-T
- IEEE 802.3z – 1000BASE-X
- IEEE 802.3D – Spanning Tree Protocol
- IEEE 802.1w – Rapid Spanning Tree Protocol
- IEEE 802.1s – Multiple Spanning Tree Protocol
- IEEE 802.3ad – Link Aggregation Control Protocol
- IEEE 802.1AB – Link Layer Discovery Protocol
- IEEE 802.1X – Port Access Authentication
- IEEE 802.3af – PoE
- IEEE 802.3at – PoE
- IEEE 802.3bt – PoE
- IEEE 802.1p – Priority
- IEEE 802.1Q – VLAN
- IEEE 802.3az – Energy Efficient Ethernet
- IEEE 802.3x – Flow Control
Vybrané podporované IETF RFC
QuickSpecs uvádí rozsáhlou podporu IETF RFC, mimo jiné:
- RFC 1123 – Requirements for Internet Hosts
- RFC 4251 – SSH Protocol Architecture
- RFC 2992 – ECMP Load Balancing Algorithm
- RFC 1350 / RFC 783 – TFTP
- RFC 2131 – DHCP Client
- RFC 4862 – IPv6 Stateless Address Autoconfiguration
- RFC 826 – ARP
- RFC 5171 – UDLD
- RFC 2236 – IGMPv2
- RFC 3376 – IGMPv3
- RFC 4861 – IPv6 Neighbor Discovery
- RFC 4291 – IPv6 Address Architecture
- RFC 4443 – ICMPv6
- RFC 792 – ICMP
- RFC 1157 – SNMP
- RFC 1213 – MIB-II
- RFC 1757 – RMON
- RFC 3411–3416 – SNMP framework, applications and security
- RFC 2460 – IPv6
- RFC 791 – Internet Protocol
- RFC 4252–4254 – SSH authentication, transport and connection
- RFC 2827 – Network Ingress Filtering
- RFC 2030 / RFC 4330 – SNTP
- RFC 3164 / RFC 5424 – Syslog
- RFC 768 – UDP
- RFC 793 – TCP
- RFC 3261 – SIP
- RFC 2616 – HTTP/1.1
Elektromagnetická kompatibilita a bezpečnost
Bezpečnostní standardy
- EN/IEC 62368-1, 2nd & 3rd Edition
- UL 62368-1, 3rd Edition
- CAN/CSA C22.2 No. 62368-1, 3rd Edition
- EN/IEC 60825-1:2014 Class 1
Emise
- EN 55032:2015 / CISPR 32, Class A
- FCC CFR 47 Part 15:2018, Class A
- ICES-003, Class A
- VCCI-32, Class A
- CNS 13438, Class A
- KS C 9832, Class A
- AS/NZS CISPR 32, Class A
Imunita
- BS/EN 55035
- CISPR 35
- KS C 9835
- IEC 61000-4-2 – ESD
- IEC 61000-4-3 – Radiated Immunity
- IEC 61000-4-4 – EFT/Burst
- IEC 61000-4-5 – Surge
- IEC 61000-4-6 – Conducted Immunity
- IEC 61000-4-8 – Power Frequency Magnetic Field
- IEC 61000-4-11 – Voltage Dips and Interruptions
- EN 61000-3-2 / IEC 61000-3-2 – Harmonics
- EN 61000-3-3 / IEC 61000-3-3 – Flicker
Montáž a instalace
- 19" EIA rack / equipment cabinet
- 2-post rack kit
- Stolní instalace
- Racková instalace pomocí dodaných držáků
- Nástěnná instalace
- Možnost orientace portů nahoru nebo dolů při wall-mount instalaci
- Podstolní instalace
- Možnost orientace horní plochy nahoru nebo dolů při under-table instalaci
Záruka a podpora
HPE Networking Instant On poskytuje Limited Lifetime Support. QuickSpecs uvádí:
- Limited Lifetime Warranty
- 24×7 telefonická podpora po dobu prvních 90 dnů
- Chat podpora po celou dobu záruky
- Community Support po dobu životnosti produktu
Produktové označení
| Výrobce | Hewlett Packard Enterprise (HPE) |
| Produktová řada | HPE Networking Instant On 1940 |
| Model | HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL6 PoE 2p SFP 124W 1940 |
| Part Number | S4A29A |
| Typ | Smart-managed Ethernet switch |
| Switching Layer | Layer 2+ |
| PoE | Class 6, 124 W |
| Uplinky | 2× SFP 1GbE |
Komu je HPE Instant On 1940 S4A29A určen?
S4A29A je vhodný zejména pro:
- malé a střední firmy
- kanceláře
- maloobchodní provozy
- menší serverovny
- Wi-Fi infrastrukturu
- PoE access pointy
- IP kamerové systémy
- VoIP telefony
- IoT zařízení
- síťové tiskárny a další PoE koncová zařízení
- segmentované podnikové sítě pomocí VLAN
- prostředí vyžadující 802.1X a centralizovanou autentizaci
Proč zvolit S4A29A?
HPE Networking Instant On 1940 S4A29A kombinuje kompaktní 8portové provedení, Gigabit Ethernet, moderní PoE Class 6, dva optické SFP uplinky a pokročilé funkce smart-managed switche. Nabízí přitom statické IPv4 routování, VLAN, ACL, 802.1X, RADIUS, QoS, LACP, STP/RSTP/MSTP a rozsáhlé bezpečnostní mechanismy.
Díky fanless konstrukci, internímu napájecímu zdroji, cloudové správě a absenci povinných opakovaných licenčních poplatků představuje S4A29A praktické řešení pro moderní firemní síť, kde je požadována jednoduchá správa bez kompromisu v oblasti síťové segmentace, bezpečnosti a PoE konektivity.
Technická specifikace – rychlý přehled
| Vlastnost | S4A29A |
|---|---|
| RJ-45 porty | 8× 10/100/1000BASE-T |
| PoE | IEEE 802.3af/at/bt Class 6 |
| PoE budget | 124 W |
| Max. PoE/port | Až 60 W |
| SFP | 2× 1GbE SFP |
| Konzole | 1× USB-C |
| Switching capacity | 20 Gb/s |
| Forwarding rate | 14,88 Mpps |
| MAC tabulka | 16 000 |
| VLAN | 256 |
| IPv4 static routes | 32 |
| ARP entries | 509 |
| IGMP groups | 1K |
| Jumbo Frames | 9216 B |
| ACL ACE | Až 2048 |
| LAG groups | 8 |
| LAG členové | Až 4 porty/LAG |
| CPU | ARM Cortex-A9, 1,2 GHz |
| RAM | 1 GB SDRAM |
| Flash | 512 MB |
| Packet buffer | 0,5 MB |
| Chlazení | Fanless |
| Napájení | 100–127 / 200–240 VAC, 50/60 Hz |
| Spotřeba – idle | 10,2 W / 10,0 W |
| Spotřeba – 100 % traffic | 13,8 W / 13,1 W |
| Spotřeba – traffic + 100 % PoE | 149,0 W / 146,3 W |
| Rozměry | 29,60 × 29,50 × 4,40 cm |
| Hmotnost | 2,18 kg |
| Provozní teplota | 0 až 40 °C |
| Skladovací teplota | -40 až 70 °C |
| Provozní vlhkost | 15–95 % @ 40 °C, nekondenzující |
| Max. nadmořská výška | 3 km |
| MTBF | 99 let |
| Záruka | Limited Lifetime Warranty |
Technické údaje vycházejí z dokumentace HPE Networking Instant On Switch 1940 QuickSpecs, Worldwide QuickSpecs, Version 1, DA-17420, 03-August-2026. Výrobce si vyhrazuje právo technické údaje změnit bez předchozího upozornění.
Vaši obchodníci