AcuSense IP kamery s přidanou hodnotou

IP kamery AcuSense se stroboskopickým světlem a alarmem, které okamžitě odradí vetřelce
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních bezpečnostních produktů a řešení, zavedla do svého portfolia EasyIP 4.0 novou řadu síťových kamer AcuSense. Kamery se stroboskopickým světlem a zvukovým alarmem mohou okamžitě odradit vetřelce od vstupu na soukromý pozemek, což dále zvyšuje bezpečnost objektů a majetku.

V jádru: rychlejší, přesnější detekce narušení
Síťové kamery společnosti HIKVISION AcuSense staví na stejné špičkové funkci detekce narušení, kterou se pyšní stávající bezpečnostní řešení HIKVISION EasyIP 4.0.
Pokud kamera detekuje potenciální hrozbu, využívá inteligentní technologii redukce falešných poplachů, aby ignorovala irelevantní pohyby, jako je déšť, pohybující se listí a zvířata. Kamera se namísto toho zaměřuje na pohyb člověka nebo vozidla a výrazně tak snižuje počet falešných poplachů pro rychlejší a přesnější detekci narušení.

Zdokonalený odstrašující prostředek: stroboskopické osvětlení a alarm
Jakmile je potenciální vetřelec přesně detekován, kamera AcuSense aktivuje vestavěné stroboskopické světlo a zvukový alarm, čímž může odradit vetřelce před tím, než se pokusí narušit perimetr. Hlasitost zvukového alarmu a jas světla lze nastavit tak, aby vyhovovaly okolnímu prostředí.

Spolehlivý provoz, ve dne i v noci
Řada síťových kamer AcuSense může poskytnout tuto účinnou detekci a prevenci narušení ve všech denních i nočních hodinách. Díky technologii DarkFighter poskytují všechny kamery v této řadě vynikající kvalitu záběrů i při velmi slabém osvětlení.

Čtyři produkty, pro různá využití
Nové síťové kamery AcuSense jsou k dispozici v designu bullet i turret a v rozlišení 2MP nebo 4MP , takže jsou k dispozici celkem čtyři různé varianty.

Lepší služby = větší jistota
Frank Zhang, generální ředitel mezinárodního oddělení marketingu produktů společnosti HIKVISION, říká: „Technologie AcuSense je sama špičkou ve svém oboru. Přidáním stroboskopického světla a alarmu nyní můžeme našim zákazníkům dát šanci prevence incidentů pro ještě vyšší bezpečnost. Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům pomoci chránit jejich majetek stále efektivnějším způsobem. “

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.