Turbo HD 5.0, vidíme víc než si myslíte

Turbo HD 5.0 představuje technologii AcuSense a ColorVu pro špičkové podání obrazu.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Nejnovější inovace zahrnují deep learning pro automatickou detekci hrozeb a křišťálově čisté barevné video a to vše i v noci
Aby společnost HIKVISION dodala analogovým systémům HD kvalitu, zahájila v roce 2013 svou první generaci videorekordérů a kamer Turbo HD. Od té doby přinesly následující generace produktů Turbo HD řadu inovací včetně záznamu videa za špatných světelných podmínek a super- efektivní využití bandwidthu a úložiště - čímž pomáhá uživatelům produktů společnosti HIKVISION zvýšit bezpečnost a ochranu perimetru.

Na základě těchto revolučních pokroků v oblasti zabezpečení a kamerových systémů společnost HIKVISION oznámila novou řadu produktů - Turbo HD 5.0, které zahrnují rekordéry AcuSense Turbo HD a kamery ColorVu Turbo HD. Díky těmto technologiím je pro organizace a jednotlivce ještě snadnější identifikovat a reagovat na narušení bezpečnosti a minimalizovat nutné zásahy a tím i náklady na zabezpečení.

AcuSense Turbo HD DVR - hlavní výhody
Produktova řada AcuSense, zahrnující jedenáct různých modelů DVR, využívá nejnovější technologie deep learning pro zlepšení detekce objektů. Konkrétně zařízení AcuSense Turbo HD DVR je schopné detekovat vozidla nebo lidi, odfiltrovat falešné poplachy vyvolané zvířaty, listy a dalšími nevýznamnými předměty a minimalizovat nákladné a časově náročné ruční kontroly. Další výhodou je, že funkce AcuSense Quick Target Search identifikuje a extrahuje záznamy lidí a vozidel z rozsáhlých videozáznamů automaticky, čímž šetří práci zaměstnancům při prohledávání masivních datových souborů.

Kamery ColorVu Turbo HD - hlavní výhody
Kamery ColorVu Turbo HD poskytují jasný barevný obrazem 24/7, a to i za špatných světelných podmínkách. Kvalita barev této kamery je umožněna velkou optickou clonou a ED optickým sklem, čočkou proti oslnění, velkými snímacími pixely, doplňkovým osvětlením v teplých barvách a řadou dalších inovativních video technologií. Díky jasnějším a barevnějším obrazům jsou zákazníci HIKVISION chráněni před narušením bezpečnosti, a to i v noci.

Turbo HD 5.0: zvýšená bezpečnost za sníženou cenu
Nejnovější verze Turbo HD 5.0 společnosti HIKVISION využívá možností tradičních analogových a CCTV systémů na nové a vyšší úrovni, což pomáhá organizacím maximalizovat jejich bezpečnost a snížit náklady na kamerové systémy.

Další informace a katalog
Technické parametry nových produktů HIKVISION Turbo HD 5.0 jsou uvedeny v brožuře Turbo HD 5.0.

HIKVISION Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Frank Zhang, generální ředitel mezinárodního marketingového oddělení společnosti HIKVISION, říká: "S technologií AcuSense Turbo HD DVR jsme integrovali revoluční technologii deep learning, která pomáhá našim zákazníkům odfiltrovat falešné poplachy, najít rychleji videozáznamy a reagovat na skutečné bezpečnostní hrozby jakmile se objeví. Kamery ColorVu Turbo HD zároveň poskytují jasné barevné snímky dokonce i v úplné tmě, upozorňují zákazníky na narušení bezpečnosti ihned a poskytují vynikající videozáznamy všude tam, kde je to potřeba."


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.